Stämplarna är Skogstokiga och texterna har jag gjort själv. Som vanligt är de färglagda med promarkers. Bakbus och Bakelse/Muffins. Visst är de underbara?!
Vet inte om det syns, men jag har höjt upp kaveln och kockmössan för lite 3d effekt.
Anna vill ha med så många som möjligt, vi som kämpar med att gå ner i vikt och bloggar om vår viktnedgång/byte av kost/intresse för GI-mat.
Du får:Dessutom kommer det fler roliga GI-happenings under resans gång. Så titta in hos Anna och kolla vad som krävs för att gå med!
Jag har varit med i GI viktkoll för några år sedan, nu vill jag framför allt ha tillgång till deras härliga recept komma i kontakt med andra i min situation.
Placera kärlek;glädje och mildhet i ett kärl . vispa upp överseende,blygsamhet och självuppoffringen . Rör ner det finhackade förståndet och goda humöret i de uppfriskande grälen ,tillsätt bubblande skratt och sunt förnuft . Knåda ihop tills allt är blandat .
Värm försiktigt i evighet ..